| anonim_4396 a întrebat:

Copii din ziua de azi nu vor stii niciodata ce e ăla un joc pe televizor cu dischetelaughing
Ce vremurihappy imi amintesc si acum cum dadeam cu spirt pe dischetele uzate in speranta ca o sa le repar...

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

...sau să copiezi de la radio pe casetă audio beep-urile ca să-ți pui un joc pe pc...
Desigur tehnologia a evoluat tocmai pentru a ne ușura viața; dacă acum 10 ani BIOS-urile erau aproape în text, acum-s ca sistemele de operare, cu interfețe grafice mouse și azi-mâine și cu funcție de făcut pizza(vb vine)

| LTAA a răspuns:

Lasa ca nici noi nu avem habar cum a fost sa supraviețuiești doua războaie mondiale

| Deliiiia a răspuns:

Iar noi nu ştim alte lucruşoare, cum sunt discurile Vinyl sau gramatica limbii romane. Nu eram noi speciali, stai linistit.

| DeyCj a răspuns (pentru Deliiiia):

Eu mai am încă ceva vinyl-uri și și un Pick-up Tesla original.Așa de colecție pentru mine happy. Cu gramatica e relativ.Se întâmplă ca tastatura să-ți joace feste, sau din neatenție să nu observi că ai greșit cuvintele happy.

| DavidoffUser a răspuns:

Tancuri!