| Foarfeca a întrebat:

COSMOTE: Am activat extraoptiunea 3100 pe cartela cosmote (cu 7 euro, nu pe vibe cu 6 euro) la care sunt inclusi si 120 mb trafic pe internet. Am dat mesaj sa downloadez chestiile alea dar nu merge internetul straight face Cand dau la aplicatiile facebook, yahoo messenger spune ca nu am internet.Cum sa il activez?
FUNDA

1 răspuns:
| RawGrey a răspuns:

Pe la optiuni pe acolo la wi-fi si internet este daca cauti bine o optiune numita pachete de date daca nu e bifata inseamna ca nu l-ai activat tu si trebuie sa o bifezi DACĂ e bifata du-te si da-le cu cartela in cap!