| anonim_4396 a întrebat:

am si eu nevoie de ajutor intr-o chestiune. Mi-am activat la cartela cosmote oferta 3100 in care am inclusi si 120 mb pentru internet. Am primit mesaj sa-mi configurez setarile pentru internet si le-am instalat pur si simplu, dar internetul tot nu merge. Ar trebui sa mai fac ceva sau de ce nu merge? Va rog sa-mi explicati daca stie cineva.

2 răspunsuri:
| SoryIna a răspuns:

Pai... in primul rand trebuia sa trimiti mesaj la 1234 cu textul "AMMS". restul iti dau ei. daca nu merge nici asa inseamna ca telefonul tau are o problema desi e cam imposibil.

| dodo222 a răspuns:

Precizez ca am un Samsung s5230. daca e si asta important