| Foarfeca a întrebat:

COSMOTE: Am activat extraoptiunea 3100 pe cartela cosmote (cu 7 euro, nu pe vibe cu 6 euro) la care sunt inclusi si 120 mb trafic pe internet. Am dat mesaj sa downloadez chestiile alea dar nu merge internetul Cand dau la aplicatiile facebook, yahoo messenger spune ca nu am internet.Cum sa il activez?

FUNDA

4 răspunsuri:
| 10roxana10 a răspuns:

Pai dada nu merge poti suna la cdei de la cosmote sau te poti duce la un centru si ii rogi sa ti-l actieszse si nu te costa niiik
eu asa am facut
funda?

| 10roxana10 a răspuns:

Pai dada nu merge poti suna la cdei de la cosmote sau te poti duce la un centru si ii rogi sa ti-l activeze si nu te costa Nimic.
Eu Asa Am Facut.
Funda?

| 10roxana10 a răspuns:

Pai dada nu merge poti suna la cdei de la cosmote sau te poti duce la un centru si ii rogi sa ti-l activeze si nu te costa nimic
eu asa am facut
funda?

| 10roxana10 a răspuns:

Poti sun la cei de la cosmote. Sau te poti duce la un cedntru si ii rogi sa ti-l activeze. Eu asa am facut si nu m-a costat nimic.
Funda?