| VasiDobie a întrebat:

Credeti ca SpeedyPc Pro poate repara BSOD (Blue Screen Of Death)? Eu am programul inregistrat (versiunea full) si i-am dat ieri o scanare si imi tot cauta erori iintruna, dar a gasit ....acum a gasit aprox. 36000 de erori si inca creste ( vreo 3 erori pe secunda )

3 răspunsuri:
| Cristinel_Cristi_1997 a răspuns:

Daca BSOD apare din cauza unor erori din windows da poate sa le repare, dar din cate stiu BSOD apare din cauza drivere-lor care intra in conflict, si pentrru a scapa de BSOD trebuie sa schimbi driverele sau sa le faci un update.

| VasiDobie explică (pentru Cristinel_Cristi_1997):

Le am facut update si la eraore imi mai scrie ceva:atikmpag.sys. stiu ca e ceva de la folder-ul windows si poate fi reparat cu programul asta.