| Adrian100 a întrebat:

Buna TPU.
De ceva timp tot imi iau blue screen of death pe youtube, cam odata la 2 zile. Asta se intampla fie cand dau skipuri, fie cand dau click pe alt video (nu de fiecare data). Eroarea de pe BSOD nu se poate citi, pentru ca nu am nici o secunda la dispozitie. Pana cand am gasit programul "whocrashed" care mi-a zis ca e de la pluginul nv4_disp. dll, o componenta a windowsului. Mi-a dat la sugestii un link care m-a facut sa instalez PC heath advisor. Programul a scanat tot, si (ca toate programele de felul asta) pentru a fixa tot mi-a cerut licence key... Am incercat mai demult driver scanner si cred ca de la ala sunt acum in situatia asta...
In concluzie mai stie cineva un alt program pentru actualizarea driverelor sau un licence key pentru PC health advisor?

2 răspunsuri:
| gki1980 a răspuns:

Aia e problema a placii Nvidia. dezinstaleaza driverele si incearca de aici: http://www.nvidia.com/object/winxp_2k_84.21.html. de preferat in safe mode. incearca sa incerci si cu drive cleaner http://downloads.guru3d.com/download.php?det=745

| Adrian100 explică:

Cred ca oricum voi reinstala windowsul, asa ca degeaba as mai reinstala driverele