| FlorinCiokan a întrebat:

Cum aflu daca placa video de la laptop e dedicata sau integrata?

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai tu nu stii pe ce ai dat banii?

| FlorinCiokan explică (pentru K0sti):

Nu. Am platit pentru o drujba si am primit un laptop. Ce ciudat. Ma gandeam eu ca ceva nu e in regula...

| SorinTudor a răspuns:

Pai cauti pe internet modelul laptopului happy

| Bogdy2k a răspuns:

Ce-l mai simplu instaleaza acest program: http://www.techpowerup.com/gpuz/ ca sa nu te complic sa-ti explic cum intri prin Windows sa vezi. Iar in functie de ce scrie la Name revin-o si o sa iti zic daca este dedicata sau integrata.