| DenisIonut01 a întrebat:

Cum as putea opri redarea automata pentru totdeauna la youtube?

p.s am vazut ca am sa opresc redarea automata in partea dreapa a videoclipului dar si la acea cheita de pe bara video-ului, aia opreste pentru moment.

Răspuns Câştigător
| David_Stefan_Andrei_1986 a răspuns:

Dennix nu poti opri redarea automata pentru totdeauna. O poti opri pe termen scurt sau lung, in functie de cat de des iti stergi cookie-urile.
Daca dezactivezi optiunea autoplay iti va ramane asa pana vei sterge cookie-urile sau pana in momentul in care o reactivezi. Se mai intampla, foarte rar dupa ce au facut ultimele modificari la functie, sa se activeze dupa ce te deloghezi si te loghezi din nou.
Functia este facut sa te faca pe tine, vizitator YouTube, sa stai cat mai mult pe site si sa ti se afiseze cat mai multe reclame ca sa le creasca lor veniturile. Deci nu au interesul sa fie dezactivata pentru eternitate.
Mai multe detalii despre redare automata pe YouTube gasesti in acest video - https://www.youtube.com/watch?v=hh9nkpXlX0k si aici - https://support.google.com/youtube/answer/6172631?hl=ro

Fundita? :D

4 răspunsuri:
| Maria_Miruna_1998 a răspuns:

Stiu eu. In partea dreapta a ecranului, undeva sus iti apare melodia care va urma dupa cea pe care o asculti, mai jos putin de ea e o chestie cu verde ca la iphone si trebuie sa dai pe ea si se opreste pentru totdeauna.
FUNDA?

| DenisIonut01 explică (pentru Maria_Miruna_1998):

Stiu chestia aia, dar se opreste doar pentru moment, daca intru iar e iar open.

| Maria_Miruna_1998 a răspuns:

La mine a ramas oprita