| G0AHEAD a întrebat:

Cum as putea sa aflu un id de pe o pagina de facebook daca nu are id-ul la informatiile personale? Cu un site/program?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce id? daca te referi la ala de messenger nu are nicio treaba yahoo cu facebook ul.

| ZEYN a răspuns:

De la panoul de administrare dai pe butonul editeaza pagina, dai click si vezi ca apare ceva de genu: https://www.facebook.com/pages/edit/?id=352137588204873&sk=basic iar ce scrie la id pana la & e idul paginii sper ca te-am ajutat :