| Lory_7688 a întrebat:

Cum as putea sa fac sa nu-mi mai apara de cate minute nu am mai fost pe facebook? La unii am vazut ca nu apare acest aspect? De ce? Astept raspuns, funda!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Eu intru din browser nu din aplicatia de pe telefon.Si nu arata de cat timp am iesit de pe Fb.

| SimoonaD a răspuns:

Opreste chatul, stai offline pe fb si nu mai apare.Nu dispare fix dupa ce opresti chatul, ci dupa ce mai intri pe fb, dar sa ai chatul oprit mereu.

| Lory_7688 explică (pentru SimoonaD):

Am stat cu chatul inchis si nu am mai intrat nici dupa mobil si degeaba.

| SimoonaD a răspuns (pentru Lory_7688):

Lasa chatul oprit si intra.in momentul in care chatul este oprit si tu intri pe fb, ar trebui sa dispara chestia care arata cand ai fost ultima data on.Si apoi ar trebui sa ramana asa, pana cand tu pornesti iar chatul, sa te arate on.La mine asa merge.