| Lory_7688 a întrebat:

Cum sa fac sa nu-mi mai apara de cate minute nu am mai fost pe facebook? Stau cu chatul inchis si degeaba! Nu mai intru nici dupa mobil! Nu stiu de ce la alte persoane nu apare acest aspect. Ma poate ajuata cineva cu o parere? Multumesc.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca intri din browser nu iti apare.Indiferent daca esti pe pc sau telefon.Doar daca intri din aplicatie.

| Zatharra a răspuns:

Și mie, de când intru și de pe mobil, îmi apar în dreptul meu minutele de la cea mai recentă activitate. Ce care intră doar de pe pc nu au aceiași problemă. Asta e doar o observație, nu știu sigur dacă e așa.Presupun.
Pace!

| xAlessia a răspuns:

Pe computer daca ti-e inchis chatul nu apare nimic, doar daca intri de pe telefon degeaba ai inchis chatul ca apare oricum.