| GulDan a întrebat:

Cum castigati bani desenand prin: Photoshop,illustrator,cad,corel draw, etc.

Ce trebuie sa invat sa fac?

Răspuns Câştigător
| Iama a răspuns:

Cam despre asta e vorba. Incearca sa te inscri la concursuri de arta grafica, ia niste premii si apoi te poti angaja la o firma ce se ocupa cu de astea. Daca esti norocos poti sa sari peste primele 2 parti. Succes!

4 răspunsuri:
| Iama a răspuns:

Din cate stiu sunt firme care angajeaza persoane care se pricep la asa ceva si nu neaparat firme romanesti. Trebuie sa stii fooarte bine sa te descurci cu ele, sa ai spirit de observatie si ochi artistic. Succes happy

| GulDan explică (pentru Iama):

Ok mersi. si ma ajuta ca stiu sa desenez de la 5 anilaughing?

| Iama a răspuns (pentru GulDan):

A sti sa desenezi inseamna sa reusesti sa faci forme placute vizual, nu niste mazgaleli :*

| GulDan explică (pentru Iama):

Stiu forme reale, arhitecturale, 3d nu? e ciudat ca mie mi se pare usor ce fac si asta imi da impresia ca nu desenez cine stie ce dar multi m-au apreciat.

| Iama a răspuns (pentru GulDan):

Cam despre asta e vorba. Incearca sa te inscri la concursuri de arta grafica, ia niste premii si apoi te poti angaja la o firma ce se ocupa cu de astea. Daca esti norocos poti sa sari peste primele 2 parti. Succes!