| LeAnonim1 a întrebat:

Cum creez un server de metin2 fara hamachi, cu ip dau funda!

Răspuns Câştigător
| geanyhalav a răspuns:

Deci trebuie sa stii ca nu poti sa il faci public nu trebuie sa ai ip dinamic(cum il am eu:(( ) daca nu platesti pentru host
Bun deci uitate aici http://www.youtube.com/watch?v=gq0sk-5b8fk
eu te sfatuiesc ca mai intai totusi sa incerci unul pe hamachi

| LeAnonim1 explică (pentru geanyhalav):

Ai raspunsul castigator! Ai cel mai complet raspuns de pana acum! Am incercat,si mi-a mers cu IP Dinamic, dar nu vreau sa il tin pe host, e muult prea scump(Adica, cel mai ieftin host de mt2, costa vreo 50E/luna...)

| geanyhalav a răspuns (pentru LeAnonim1):

Pai si eu am incercat sa il fac fara host pe ip dinamic dar la altii le spune eroare indiferent ca l-am facut de 3 ori sau am urmarit complet tutorialul

3 răspunsuri:
| ChiOooo a răspuns:

Scrie pe youtube creare server metin2 fara hamachi