| Leonis2014 a întrebat:

Cum fac ca telefonul meu sa se aprinda automat? Cand il scoteam din husa sd aprindea singur, cred ca ii de senzorul ala de proximitate si luminozitate. Oricum, acum nu se mai aprinde singur si as vrea sa stiu cum sa fac sa se aprinda automat! Am android 4.2.2 pe telefon. Cel care ma ajuta primeste FUNDA!

1 răspuns:
| bizonix a răspuns:

Daca ti-ai modificat versiunea android de pe telefon, acest lucru nu mai este posibil fara o aplicatie suplimentara, iar daca nu l-ai schimbat poti gasi aceasta optiune in setari la categ. Blocare ecran (probabil).