| Ada233 a întrebat:

Cum fac Folderele mai mici pe desktop? Am laptop si windows 7.

Răspuns Câştigător
| amdr001 a răspuns:

Apesi pur si simplu pe desktop click dreapta, dai la "view" si o sa scrie : "Large icons" mai jos va scrie "medium iconsc" si mai jos "Small icons " big grin deci... click dreapta, "view" si dupa alegi acolo happy

| Ada233 explică (pentru amdr001):

Doamne in sfârşit eu dadeam clik dreapta pe programe rolling on the floor. trebuia pe desktop pur si simplu da mersi mi-a iesit :*

| amdr001 a răspuns (pentru Ada233):

Nu ai pentru ce :*