| JosePpPp a întrebat:

Cum fac sa blochez site'urile porno? Sora mea e nebuna =]] Numai chestii lesbiene oh go on lol se uita mai des ca mine laughing Mentionez ca folosesc windous xp sp3, firefox ro. Vreau sa le blochez, sa vad daca turbeaza fara filme porno hypnotized blochez fiecare site cunoscut daca e nevoie =]]. Astept ajutor cat mai curand! Dar sa le si pot debloca la loc whistling

Răspuns Câştigător
| MrAlex a răspuns:

Dai start-run-scrii asta C:\WINDOWS\system32\drivers\etc-hosts-deschizi cu notepad si acolo unde vezi 'source server'(probabil, este jos), scrii sub el 127.0.0.1 www.site.com s a m d unele sub altele. si dupa ce faci toate astea dai 'file'(stanga sus) si apoi save si gata. funda? :D

4 răspunsuri:
| dream36 a răspuns:

Nu te inteleg, deci tu esti gelos si ce varsta aveti voi?

| JosePpPp explică (pentru dream36):

Nu te inteleg, de ce raspunzi la intrebari de peste 2 ani si cum ai dat de ea?

| dream36 a răspuns (pentru JosePpPp):

N-am vazut ca era 2 ani vechime. scuze big grin si am dat peste ea la nu stiu ce pagina.