| danycool14 a întrebat:

Cum fac sa instalez o versiune de android pe HTC desire am descarcat versiunea o am in pc dar nu stiu cum sa o fac sa o citeasca in hboot pentru ca nu mi o vede mentioanz ca telefonul nu mi da voie sa mai ies din hboot vechia versiune nu mai este accesibila cand il pornec intra automat in hboot

1 răspuns:
| IonutFCDB a răspuns:

Si eu am incercat acelasi lucru pe un HTC Touch Pro 2 si l-am stricat. (Aveam windows pe el). Deci iti recomand sa il lasi asa. big grin