| HighFlyer a întrebat:

Cum fac sa sterg conversatiile de mess, asa incat cel cu care am vorbit sa nu le mai gaseasca?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca tu le stergi, nu le vei mai vedea tu.Dar daca el nu le sterge le va vedea in continuare.Doar daca ii stii parola i le poti sterge tu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu poti

| justsummer a răspuns:

Nu se pot sterge decât de pe contul lui.

| 12AA a răspuns:

Nu ai cum, poti sterge conversatia de pe contul tau, dar la el tot va ramane fie ca il stergi tu sau ca ii dai ingor la el tot va ramane pana ce el o va sterge...

| Word89 a răspuns:

Nu ai cum. tote converatiile de pe mess sunt stocate pe serverul lor. Astfel doar utilizatorul de drept poate sa stearga converstiile. Bafta!

| HighFlyer explică (pentru Word89):

Dar daca il sterg de la contacte?

| Word89 a răspuns (pentru HighFlyer):

Nu rezolvi absolut nimic, el/ea va ramane cu conversatiile. Dar tu poti sa sterig ce ai vorbit cu ceilalti utilizatori.

| Constantin_Butnaru_1985 a răspuns:

Nu poti, trebuie sa-i spargi contul