| BMwAndeds a întrebat:

Cum faci la aplicatia Retrica sa te vezi, deci ca si cum ecranul ar fi camera.
Ajutati-ma va rog, care imi spune primeste funda!

5 răspunsuri:
| Meli2314 a răspuns:

Apesi pe acea camera care are doua sageti, din coltul din dreapta sus. Funda? happy

| cecilia123 a răspuns:

Bună.

Ce telefon ai? Ca să te vezi cum zici tu trebuie să ai cameră frontală dacă nu mă înşel.Eu am o tabletă Allview citylife şi am cameră frontală. Dacă nu ai, nu ştiu dacă se poate ''monta''.

O zi bună wave

| BMwAndeds explică (pentru cecilia123):

Am Samsung galaxy ace plus

| hp8510p a răspuns (pentru BMwAndeds):

Galaxy ace plus nu are camera frontala deci nu poti face asa ceva

| DicSiDicS a răspuns:

In coltul din dreapta sus ai o camera cu niște sageti. Dai pe ea și se va schimba in camera din fata ( daca ai ). happy