| Pantera2010 a întrebat:

Cum iau poza de la avatar a unui prieten?

36 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Print screen, apoi il decupezi in Paint.

leonardk
| leonardk a răspuns:

Www.narubian.com Chiar daca nu este online poti descarca poza de la avatar - pentru yahoo messenger

| funnymantm a răspuns:

Ceri frumos? big grintongue

| Moneyandfame a răspuns:

Niciodata sa nu ravnesti la bunul altuia.

| roksyk a răspuns:

Cel mai usor este pe http://www.yahoostatus.ro/LightNEasy.php?page=Arata%20avatar, scrii ID-ul si ai avatarul. Nimic mai simplu ( si, dupa parerea mea, da cele mai bune rezultate. )

cami
| cami a răspuns:

Intri pe www.invisible.com introduci id-ul, si iti apar mai multe optiuni, printre care :salveaza avatar" si gata :)

Răspuns utilizator avertizat
| danutzzz1992 a răspuns:

Intri pe www.ydetector.com scrii id-ul si o sa iti apara daca persoana respectica e online sau nu sau invizibil iar mai joc gasesti o caseta flopy disk dai click pe ea si astfel descarci avatarul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrii pe www.yahoo-invisible.eu, scrii id-ul si o sa-ti apara avatarul lui. Dai click dreapta si il salvezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu va multumesc foarte mult ca mi-ati raspuns la intrebari.:*:*:*:*:*:*:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie un anumit program pentru a fura avatarele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum a spus delight... apropo mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa afli parole unde day?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are dreptate aia mica merge nu-mi dai si mie id tau aia mica?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe www.imvisible.ro scrii id-ul si o sati apara avatarul la pers la care ai scris id-ul si sub poza iti apare salveaza avatar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum dar il vreau si eu acest program plzzzzzzzzzzzzz ma gasiti pe id-ul (emyfenomenal) mi-l dati plzzzzzzzzzzzzzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pretty_little_miss_oana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

We prostilor de unde sa stiu eu loavar dracu pe toti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il rogi sa ti-o dea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai scrii pe google " fura avut" si scrii id de mess acolo si dai search si vezi avut tonguebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Smeker_nr2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrii pe google fura avatarul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O iei pur si simplu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrii pe google fura avatare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum iau poza de la avatarul uniu prieten?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Girl foryou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe www. fura avatar.ro si scrii id si iti da poza si daca e online sti si poti sa iei poza dai clik 2 si dai copy dupa care paste ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrii pe::fura un avatar. ro
dai save as... o salvezi si. gata!