| lor3nutza a întrebat:

Cum imi schimb numele la facebook Finda

Răspuns Câştigător
| KeshaTikTok a răspuns:

1. Te loghezi pe Facebook.
2. Dai pe sageata aia de unde te deconectezi, din dreapta sus, de langa "Acasa".
3. Dupa dai pe "Setarile contului".
4. Dai la "Editeaza", categoria "Nume".
5. Ti-l schimbi.
6. Bagi parola contului putin mai jos.
7. Dupa dai pe "Salveaza modificarile".

Si vezi ca daca o sa o schimbi de prea multe ori, nu o sa iti mai mearga.

9 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

Nu poti sa il schimbi decat odata.

| lor3nutza explică (pentru rutanklan):

Stiu dar cum il schimb
?

| rutanklan a răspuns (pentru lor3nutza):

Acasa - setari generale ale contului - nume utilizator.

| MaryJane11 a răspuns (pentru lor3nutza):

In primul rand iti spun ca pe Facebook nu este ca pe HI5 sa-ti schimbi numele cand vrei! Deci te lasa sa schimbi numele de maxim 5 ori si apoi nu mai poti! Ca sa-ti schimbi numele te loghezi pe facebook si click pe ACCOUNT se afla sus in dreapta apoi click pe ACCOUNT SETTINGS si aici ai-> info. despre tine si click pe change my name! Succes!

| NaruToNR1 a răspuns (pentru rutanklan):

HaHaHA ba sigur ca merge schimbat de vreo 4 ori dai la setarile contului si dai la nume si-l schimbi

| KeshaTikTok a răspuns:

1. Te loghezi pe Facebook.
2. Dai pe sageata aia de unde te deconectezi, din dreapta sus, de langa "Acasa".
3. Dupa dai pe "Setarile contului".
4. Dai la "Editeaza", categoria "Nume".
5. Ti-l schimbi.
6. Bagi parola contului putin mai jos.
7. Dupa dai pe "Salveaza modificarile".

Si vezi ca daca o sa o schimbi de prea multe ori, nu o sa iti mai mearga.

Funda?

| lor3nutza explică:

Scuze funda

| Daniel_David_1978 a răspuns:

Cum imi schimb numele pe facebook?

| Andreea_Graur_1994 a răspuns:

Andreea andreyutza