| alin_6530 a întrebat:

Cum pot sa schimb numele la facebook

Răspuns Câştigător
| Dark13 a răspuns:

Dai la setarile contului la
- la nume,
si la: prenume si nume iti pui numele care il vrei, mai adaugi o data parola si dai salveaza

7 răspunsuri:
| cypryan11 a răspuns:

Dai la setarile contului din dreapta sus si o sa vezi acolo ca scrie nume si putin mai la dreapta editeaza. apasa pe editeaza si pune-ti ce nume vrei

| Alyboy a răspuns:

Settings

| LaChatte a răspuns:

Langa "acasa" este o sagetuta. dai la "setarile contului". dupa ce ai dat apesi unde scrie "nume" dar daca scrie numele tau de facebook big grin. scrii numele dorit si unde scrie "Pentru a salva aceste setări, introdu parola ta Facebook." si o introduci dar sari peste tot. dai pe "salveaza modificarile".
bafta! funda? plzzz puppy dog eyes

Răspuns utilizator avertizat
| Georgyyyyyyy a răspuns:

Buna. dai acolo in dreapta unde iti arata o sageata in jos ultima langa acasa apoi dai la setarile contului iar apoi dai la click pe numele tau si apoi iti arata.til schimbi apoi iti pui parola si dai ok. sper ca te-am ajutat!

| w7dragon a răspuns:

Salut ca sa schimbi numele trebuie sa dai pe sageata aia din dreapta sus, sageata indreptata in jos care e dupa ACASA.Dai pe ea si dai la setarile contului. FUNDA

| laviniaaaa a răspuns:

Dai la Setarile conului si iti scrie numele si dai editeaza. happy