| Lykee a întrebat:

Cum incarc un filmulet pe Youtube?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Dupa ce te loghezi pe contul tau, apasa butonul "Upload Videos", buton ce poate fi gasit in partea de sus a site-ului. Se va deschide o pagina i care vei fi rugat sa faci o scurta descriere a filmului si apoi va fi necesar sa apesi "Go Upload a File". Dupa ce ai selectat filmul pe care doresti sa il incarci si vei confirma aceasta actiune, filmul va incepe sa se incarce.

2 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Iti trebuie cont pe Youtube. Dupa ce ai cont totul este foarte simplu.

| alin567 a răspuns:

E foarte usor iti trebuie un cont pe youtube dupa care trebuie sa dai sus unde scrie upload dupa care dai la''Select files from your computer'' si e simplu dupa aia.