| PsyhoChild a întrebat:

Cum instalezi windows 7 de pe stick USB? Cum sa il instalezi in PC adica sa schimbi de pe windows 8 pe 7.Nu cum sa bagi windows pe stick

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îl bagi in PC, bootezi pe stick(depinde de fiecare, de cele mai multe ori apeși F12). Urmezi pașii, până ajungi la partea cu partițiile, unde:
Apeși pe toate partițiile de acolo și le dai remove/ format, o selectezi pe ultima și dai next.
Sau nu faci nimic, selectezi una și vei avea și Windows 7 și 8.
După urmezi pașii, scrie tot acolo.

3 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Eu iti recomand sa pastrezi windows 8.

| Nst_Ana_1999 a răspuns:

Instaleaza Rufus pe PC. El te va ajuta sa iti faci stick-ul USB boot-abil.

| PsyhoChild explică (pentru Nst_Ana_1999):

Ba eu am spus ca am deja stick bootabil.ce nu intelegi?