| ascovit a întrebat:

Cum iti poti schimba parola de Facebook?

Răspuns Câştigător
| LarissaMouse a răspuns:

Buna! Hai sa o luam usor, deci:
de obicei, cand iesi de pe Facebook-ul tau dai acolo la contul meu si deconectare, nu? Ei bine, acum no sa dai pe deconectare ci o sa dai pe setarile contului.Scrie undeva acolo putin mai sus de Log out.S per doar ca ai Facebookul in romana.Apoi, o sa iti apara o lista in care poti sa iti schimbi ce vrei: numele de utilizator, email-ul, parola. Dai clik pe parola si acolo trebuie sa introduci parola veche si apoi noua ta parola de doua ori. Sper ca ai inteles. Daca nu, trimite-mi mesaj si iti mai explic. Ciao!

5 răspunsuri:
| VLΛD a răspuns:

Contul meu-->setarile contului-->parola

| MasterGoldX a răspuns:

Intri sus la 'contul meu', dai pe setarile contului si la parola dai schimba (in dreapta), rte pune sa introsuci vechea parola si gata o ai pe cea noua.

| DiaNa357 a răspuns:

Bunahappy
pai e simplu, iti intri in cont pe fb, mergi la ACCOUNT(Profilul meu), dai click p Account Settings(setarile contului) si acolo trebuie sa fie si Password, chiar un pic mai incolo scrie undeva change, dai click pe change si introduci vechea si noua parola.

Sper ca te am ajutat:*:**:

Alte răspunsuri