| Lolll a întrebat:

Imi pot schimba parola la facebook?
Daca da cum?

Fundita!

Răspuns Câştigător
| adutzz a răspuns:

Salut, sigur ca poti.
sus, in partea dreapta langa "home" este o sageata in jos, dai pe ea. iti apar apoi mai multe variante, tu trebuie sa dai click pe a doua : account settings, cand ai intrat acolo iti apar mai multe informatii despre contul tau, printre care si parola. daca vrei sa o schimbi o scrii pe ceea veche si de 2 ori pe ceea noua. spre ca te-am ajutat.

9 răspunsuri:
| Darcos a răspuns:

Salut!
Da,se schimba...
Sa cauti pe Google ca gasesti multe rezultate...

http://www.youtube.com/watch?v=fOeZPdMx7HE - Video

Ghid:
Parolă de pe facebook o schimbi astfel:
1) Intrii pe cont.
2) În colțul din dreaptă sus, unde scrie "Acasă" și numele tău, ai o săgetuță. Apeși pe acea săgetuță și alegi "Setările Contului" (sau în engleză Account Options).
3) Dai la parolă (password), introduci parola veche iar apoi parola noua.
4) Parola îți este schimbată.

SAU

>Click "setarile contului"> Schimbare parola...scrii parola...>Salvare

Si

Te uiti sus in dreapta unde scrie home si celelalte este o sageata in jos, dai clik pe ea si intri pe account settings si o sa iti arate username-ul id-ul si parola dai clik pe edit in dreptul parolei si o sa iti ceara sa scrii parola curenta apoi pe cea noua si sa o rescrii din nou pe cea noua sper ca ti-am fost de ajutor!

Bafta!

| AlinSUNT a răspuns:

Da poti schimba, simplu:
te conectezi pe facebook->te uiti unde scrie acasa, dupa apare o sageata in jos dai click pe ea->A 2 varianta(setarile contului)->General->scrie undeva parola, te uiti in dreapta unde scrie editeaza-> dai click pe editeaza -> scrii parola curenta->Parola noua->Repeta parola noua

| Lolll explică (pentru AlinSUNT):

Ce metin joci? Ro?

| AlinSUNT a răspuns (pentru Lolll):

Nu mai joc...Am jucat united, dar cred ca o sa ma apuc din noubig grin

| Lolll explică (pentru AlinSUNT):

Tare! Si eu am jucat ro dar m-am lasat!sad
Succes!

| AlinSUNT a răspuns (pentru Lolll):

Mersibig grin

| MadalinaElena5 a răspuns:

Da poti.Este o sagetuta mica langa acasa de unde poti sa te deconectezi, dar acolo mai scrie si setarile contului.DAi acolo si iti da nume, nume de utilizator, email si parola.La parola in dreapta apare editeaza.Da acolo si iti va da parola curenta si acolo iti scrii parola pe care o ai, dedesubt parola noua si acolo scrii parola care vrei sa o ai si apoi parola noua repetat o scrii din nou. Apoi dai salveaza modificarile si ai terminat, parola ti s-a schimbat.

| White13 a răspuns:

Click pe sageata de lanaga "Acasa", apoi "Setarile contului". Se deschide meniul cu setarile generale. In al patrulea rand scrie "Parola" si "Editeaza", dai acolo apoi urmezi pasii.

| xDevilBro a răspuns:

Da poti! Dai click pe sagetuta din dreapta sus si alegi "setarile contului" si o sa iti apara la parola "editeaza". fundita happy