| sergiu2525 a întrebat:

Cum lucrez la o instalare a unui joc daca imi intra cu nero? ce treaba are nero cu asa ceva? cand intru in respectiva imi apare burn compilation. iar dupoa ce dau burn vrea si cd

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing cu nero scrii cd/dvd-uri si d'asta-ti cere cd, cred ca-ti trebuie Alcool sau Daemon tools pe care le gasesti gratis pe net daca le cauti pe google le gasesti, spune mai exact ce tip de fisier are jocul

2 răspunsuri:
| tttitooorp a răspuns:

Descarci programul daemon de aici : http://www.filehippo.com/download_daemon_tools/ si cu el instalezi jocul.

| cisse a răspuns:

Cand ai instalat nero, ai setat ca acest program sa iti recunoasca si imaginile cd, si din aceasta cauza iti intra automat nero. Pt a instala un joc care este facut imagine ai nevoie de Daemon Tools sau de Power Iso.