| alexandra2222 a întrebat:

Cum pot conecta laptopul la wireles?

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Dacă ai Windows atunci în managerul de conexiuni acolo ar trebui săîți apară și rețelele Wifi disponibile, asta dacă ai activat și instalat drrverii de la placă de rețea.
Succes

| NopeCheers a răspuns:

Foloseste un rooter care sa emita unde de wireless.Sau du-te intr-o zona populata sau undeva unde e conectiune de wireless mare si ai in bara conection to wireless bagi parola care coincide cu numele si merge.

| Paulii18 a răspuns:

Paii de exemplu daca ai deja router si vrei sa il conectezii depinde de windows daca ai 7-le du-te jos la bara de start si dai acolo unde conectezi normal laptopul si iti apare acolo, dar daca nu ai trebuie sa iti iei un router wireless sau sa te duci intr-o zona unde ai acces la net cum sunt restaurantele, fast-fooduri-le, parcurile, strandurile sau locurii special amenajate. Succes puppy dog eyes Funda?