| Broadband a întrebat:

Cum pot face cand ma uit pe youtube sa fie automat calitate minima 240p fara sa dau eu..ati vazut se pune direct la 360p, am o conexiune lenta la internet si vreau sa fie calitate 240p automat..folosesc gogle chrome exista vreun plugin ceva? happy
funda

Răspuns Câştigător
| Alcaelo a răspuns:

Daca ai cont pe YouTube intri la setari si la conexiune te pune sa alegi cum vrei sa vezi un videoclip pe net. Si tu bifezi 240p. Dupa aceea orice video ai vedea il vezi automat la 240p.