| GrigorePurta a întrebat:

De ce intotdeauna cand vreau sa vad un video pe youtube mi se pune automat pe 240p si eu intotdeauna le vedeam pe 480p cum fac sa nu mai puna automat 240p sa nu mai setez eu la 480p?
Pot sa fac asta la optiunile de la youtube si daca da cum?
De ex cand pornesc un video pe youtube sa mi se puna automat pe 480p. Cum fac asta?
FUNDA!
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Căƚăʅιɳ a răspuns:

Poi youtubul se sincronizeaza cu displayul tau.nu poti sa fixezi sa inceapa cu 480p

| FrameR a răspuns:

>>https://epicfreeprizes.com/? ref=2149781

| GrigorePurta explică (pentru FrameR):

Ce e cu site-ul asta si ce pot face cu el adica cu ce ma ajuta pe mine cu youtube-ul