| leuzzz a întrebat:

Cum pot face likeuri la poza de profilpe facebook?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Danişor a răspuns:

Rogi si tu prietenii sa iti de-a like-uri.

| Lukas1994 a răspuns:

Avand prieteni pe facebook(nu trebuie neaparat sa-i stii personal), daca ai si ....sa presupunem ca nu dau like chiar daca ai si 500 de prieteni iti sugerez sa fii mai activ pe facebook,da like-uri la altii, comenteaza(frumos), mai vorbeste cu unu-altu pe chat, sa stie lumea ca n-ai murit, nu e de ajuns doar sa bagi cateva poze si unele editari pe profil ca sa te observe lumea.

| BigBy8055 a răspuns:

Sunt anumite pagini, precum "Schimb de likeuri", dai un link de la poza de profil si asta e tot. Un prieten a strans vreo 300 de likeuri