| Oprita_Denisa_1905 a întrebat:

Cum pot pe facebook sa schimb data nasterii
Vreau un raspuns rapid

Răspuns Câştigător
| Atât_Lalii_1996 a răspuns:

Intri pe profilul tau si dai la despre, apoi unde iti apar data nasterii dai la editeaza. Dupa ce salvezi te intorci la despre si unde scrie anul nasterii, dai la editeaza. Schimbi si salvezi. Sper ca te-am ajutat. happy

4 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Profilul tau, dai acolo la Despre sau about si dai editeaza la nastere, daca, ziua.

| AlexandruHS a răspuns:

Schimba data de nastere -> Logheaza-te pe facebook ->da click pe numele tau (dreapta sus)->apoi click pe ->Editare profil->modifici data de nastere->click pe Salveaza modificarile!

Funda?

| RockForALongLife a răspuns:

Gaseste unde data ta de nastere pe facebook si ai edit

| Andreeajuliah a răspuns:

Dai pe profilul tau.
Dai pe about(daca ai facebook in engleza)
Apoi acolo unde apare ziua ta de nastere dai edit si schimbi!