| bogdytzu a întrebat:

Cum pot sa bag din nou pe cineva la prieteni pe facebook daca l-am scos si i-am dat si raporturi?

Răspuns Câştigător
| RuxiLysm a răspuns:

Pai :
1. Dai la sageata aia in jos de unde te deconectezi.

2.Dai la Setări de confidenţialitate.

3.Dai mai in jos este o chestie unde scrie Persoane şi aplicaţii blocate si mai in dreapta scrie Administraţi procesul de blocare.

4. Dai pe Administraţi procesul de blocare si dupa deblochezi acel om.;)

Sau uita aici link-ul : https://www.facebook.com/....../settings/

Funda?

3 răspunsuri:
| VeveAnn a răspuns:

Mersi mult Furnicutza4 nici nu stii cat m-ai ajutat

| Dya_Na_Grigore_1998 a răspuns:

Pai :
1. Dai la sageata aia in jos de unde te deconectezi.

2.Dai la Setări de confidenţialitate.

3.Dai mai in jos este o chestie unde scrie Persoane şi aplicaţii blocate si mai in dreapta scrie Administraţi procesul de blocare.

4. Dai pe Administraţi procesul de blocare si dupa deblochezi acel om.winking
funda?