| NewFolder a întrebat:

Cum pot sa conectez doua monitoare la colculator?
Imi trebuie vreun program ceva?

Răspuns Câştigător
| adi_7507 a răspuns:

In primul rand iti trebuie o placa video care suporta doua monitoare (doua iesiri). In caz ca nu ai una si nici nu doresti sa cumperi atunci exista un switch (poti intreba intr-un magazin IT pentru mai multe detalii).

5 răspunsuri:
| cd92 a răspuns:

Iti trebuie o placa video cu 2 iesiriwinking

| just4fun_8801 a răspuns:

Daca ai o placa video de la Nvidia si ai instalat driverele de pe cd-ul care vine impreuna cu placa grafica Click dreapta pe tray -> NVidia Control Panel -> Display -> Set up multiple displays si ai acolo cateva optiuni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 cabluri si gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Cele două cabluri le unești într-unul singur!
Pa, pa.

| daya a răspuns:

Interesant, as vrea sa stiu si eu...
chiar nu stiu, daca as stii ti-as spune
kisswinkingwinkingwinkingwinking
...tongue