| stefanuti a întrebat:

Cum pot sa creiezi aspectul meu de pe hi5 avand poza mea ca pe hi5 asta nou nu iti mai apare sub poza unde scria particularizare de profil ca la eliminare aspect nu pot ca am incercat si acolo cine poate sa ma ajute multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| dafa a răspuns:

Deci, intrii pe profilul tau de HI5, dai pe "Change my skin" sau "Skin my profile" depinde cum ai tuu. Apoi in dreapta sus iti apare un link cu "Skins i made" si "Make a profile skin" dai pe Make a profile skin. Apoi e usor. iti pui poza iti setezi bordurile si asa mai departe. SUCCES!

| JustMe_2928 a răspuns:

Intri pe hi5 tau dai la "adauga un aspect la profil" si o sa iti apara in dreapta si o sa iti apara "Aspecte create de mine Creează un aspect pentru profil » si apesi acolo apoi o sa te descuri ca e simplu.
Bye sper ca te-am autat cu ceva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrii h5 si dai la primul scris si scrii acolo ce te in treaba

Răspuns utilizator avertizat