| MihaLoveYou a întrebat:

Cum pot sa dau la particularizare profil pe hi5, am eliminat aspectul dar tot nu imi apare :-s?

Răspuns Câştigător
| Zambet a răspuns:

Salut!

Din pacate nu poti.Eu am avut aceeasi problema si chiar am dat cuiva parola sa imi faca profilul cu particularizare si nu a mers.am avut o singura solutie:sa imi incerc norocul si sa fac alt hi5 sa vad daca apare.Si la al doilea hi5 mi-a mers.Deci,depinde de hi5-uri. Ai 2 solutii: ori ramai cu actualul hi5 cu profil obisnuit, ori iti faci altul si daca ai noroc va aparea sub poza de profil "particularizare profil". Pa-pa (sper ca am fost de ajutor) P. S. hi5-ul e un site de rahat.Strica pozele! x-(