| artstar a întrebat:

De ce mie cand incerc sa'mi pun poza de fundal cu mine... dupa ce sterg aspectul care il aveam, imi aleg poza dorita din album, imi copiez adresa si cand intru inapoi in profil nu imi apare "particularizare profil"... Iar cand incerc sa imi creez singura un aspect... nu intra... apare gen.Alb... care ma ajuta si pe mine?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| onofrei89 a răspuns:

Pai nu cred ca mai poti sa iti pui o poza ca fundal deoarece ai activat hi5 beta, si eu am avut la fel si nici mie nu imi mai apare poza:(. sau uite daca nu ai hi5 beta incearca metoda asta, e chiar foarte buna
Intrii aici(cel mai simplu): http://www.imagenesparahi5.org/index.php?qqq=subir_imagen te duci un pic mai jos unde scrie browse si iti bagi poza din pc-ul tau acolo si o sa-ti apara niste chestii.Iti spun ce trebuie sa cauti.Are scris deasupra unor coduri : Para usar en comentarios(ca sa folosesti in comentarii) Para decorar tu perfil (ca sa iti decorezi profilul) adica sa iti apara doar ca poza pe pagina nu ca fundal.Para fondo de tu perfil - Mosaico(pentru fondul profilului tau mozaic adica sati apara nu doar una. Dar aici depinde de cat este de mare poza. Daca este mai mare o sa-ti apara de vreo 2 ori. Dar de cate 2 ori.nu stiu daca ma intelegi. O sa fie lipita de pagina. Daca cobori sa ti se vada nasu sau stiu eu din poza.Nu o sa te urmareasca poza cu cat te duci mai mult in jos.Para fondo de tu perfil - Centrado:(pentru fondul profilului tau-in centru) cred ca intelegi aici.Deci eu cred ca cel mai potrivil ar fi ala mozaic.Asa.si copii codul de sub chestia cu mozaic si te duci pe profilul tau la editare profil(daca ai hi5 ul in romana) daca nu este a doua optiune de pe profil la chestiile alea din partea stanga sub poza.Acolo la prima sectiune are un chenar cu "despre mine" sau daca ai in engleza (about me) te duci acolo dai un space sa se separe codul de celelalte coduri folosite anterior si dai peste codului acolo si apoi salvare profil(save profile). Acolo se baga de obicei codurile pentru toate chestiile pe care vrei sa le pui pe profilul tau.Melodii poze etc.:D

| grinch a răspuns:

Sterge hi5-ulaughing