| Cipri3101 a întrebat:

Cum pot sa decodez un nokia 6234 din 14-09-2007, codat pe vodafone?

Răspuns Câştigător
| Edward92 a răspuns:

Mda treaba ta doar k nu tiasi recomanda sa te duci la de astya care se lauda ca stie sa decodeze etc...nu face nimic mai mlt decat sa til strice...sau sa te tina 1 saptamana apoi al aruncilaughingcel mai bine e sal duci la service 30-40 lei nu cred ca e mai mult decat valoarea telefonuluihee hee

2 răspunsuri:
| Edward92 a răspuns:

Singura modalitate e sa te duci la un service de telefoane ...si til decodeaza...nu costa mult 30-40 lei happy

| Cipri3101 explică (pentru Edward92):

Ok. stiam... eu vreau sa zic ca sa il decodez eu... costa mai mult decodatul decat telefonul. stiu un baiat care decodeaza la el acasa.

| Edward92 a răspuns (pentru Cipri3101):

Mda treaba ta doar k nu tiasi recomanda sa te duci la de astya care se lauda ca stie sa decodeze etc...nu face nimic mai mlt decat sa til strice...sau sa te tina 1 saptamana apoi al aruncilaughingcel mai bine e sal duci la service 30-40 lei nu cred ca e mai mult decat valoarea telefonuluihee hee