| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa fac bani?

Vreau sa imi achizitionez un Xbox 360(mai ales pentru Gta V dar si alte jocuri awesome) dar nu stiu cum sa strang bani.
De exemplu : pot strange de la ziua mea cred ca vreo 100 lei,colinde,sorcova, cand ma duc la bunici dar totusi am nevoie de in jur de 1100 lei.

Deci cum pot sa strang banii foarte usor.

16 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Cum ai ajuns la 1100 lei?
http://www.emag.ro/......ER3N7BBBM/
si cum sttrangi bani e treaba ta!

| anonim_4396 explică (pentru sltlp):

Da omule, dar daca te uiti bine acolo scrie 4gb memorie straight face eu vreau cu 250 gb ca sa numai stau sa cumpar hdd, si practi intrebarea era cum strang banii deci ai cam gresit cand ai raspuns...

| sltlp a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai cei de la gta au zis ca nu ai nevoie de hdd. O sa te lase sa instalezi pe un stick de 16+gb pus la consola. Tu acuma vrei xbox one, stiu.

| anonim_4396 explică (pentru sltlp):

**** vreau xbox one, cred ca o sa fie cea mai de **** consola de la xbox.
vreau xbox 360, nu ti-e clar?

| sltlp a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi-e clar, logic. Eu vriam doar sa zic: nu merita sa dai banii pe variatna cu mult spatiu de stocare.
Revenind la intrebare: te poti uita la si la ps3. Au mai multe exclusivitati.
Cat despre sh, la unele console e ok(gen la ps3 daca e slim sau super slim), sa la xbox 360(slim). Daca iei sh altceva e posibil sa ai probleme(Gen ps3 sau xbox 360 fat). In rest is ok. Sa stii ca rezista, de obicei nu isi bat ei joc de cumparatori.

Răspuns utilizator avertizat
| SonicAndrei a răspuns:

Stânge alocația și încearcă să tot primești bani de la oameni (10 lei de la bunica, 5 lei de la un prieten...). Așa mi-am strâns și eu 25 milioane într-un an (de fapt 2 pentru că am mai cheltuit).

Iată cum poți face foarte mulți bani, dar pe viitor :
Începe să colecționezi timbre. Îl cumperi acum cu 2 lei și îl vinzi peste 10 ani de cel puțin 100 de ori mai scump. Nu glumesc, dar fiecare timbru își va schimba valoarea.

| CreaTssaaA a răspuns:

Du-te si munceste! laughing

| anonim_4396 explică (pentru CreaTssaaA):

Hmmm, sa muncesc la 14 ani... cam greu

| CreaTssaaA a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai fata mea... Dumnezeu ne da la toti, da` nu ne baga pe card!

| anonim_4396 explică (pentru CreaTssaaA):

Pai fata mea, eu nu sunt fata...

| simsu1999 a răspuns:

Pai poti sati strangi din alocatie sa ai ajuti pe parinti le poti spune ca le aduci masa la pat cu o suma anumita de bani daca ai 10, 11, 12, 12, 14,15,16,17,ani etc. Mult succes.

| silviusestac a răspuns:

Un xbox 360 cu 500gb costa 800 de lei pe eMAG. Mai asteapta o reducere.

| anonim_4396 explică (pentru silviusestac):

Iti multumesc dar au trecut 3 ani de cand am pus intrebarea si acum am un PS3 si un PS4 laughing