| DroopyDroop a întrebat:

Heyyy TPU! IMi puteti spune cum as putea strange bani pentru un xbox 360? Am strans dabea 200ron! Chiar nu mai stiu cum sa strang! Ce metoda ar merge sa pot castiga mai rapid banii!

Răspuns Câştigător
| cila1995 a răspuns:

Cred ca ai putea sa cati ceva de lucru macar ca curier sau sa imparti foite si asa vei aduna, ori ai putea daca te duci la market de fiecare data sati ramina si tie cite ceva(metoda putin rea dar poate sa-ti fie de folos)incearca sa cauti ceva de lucru cu oral flexibil.succes

1 răspuns:
| Gabriel_Cosmin_1988 a răspuns:

Du-te pe okazii si gasesti foarte ieftine tongue de acolo imi iau si eu