| Reus111 a întrebat:

Cum pot sa fac poze clare cu Snapchat? Ele ies pixelate. Va rog ajutati-ma. Dau funda celui mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| blajvlad a răspuns:

Daca ai o camera cu auto-focus astepta puţin si nu vor mai iesi pixelate dar daca nai poate ai o camera slaba

| Reus111 explică (pentru blajvlad):

Am camera cu auto-focus, dar tot pixelate sunt pozele. Cred ca este o problema de la aplicatie, pentru ca pozele care loe fac cu camera telefonului, sunt foarte clare, doar la Snapchat apare problema.