| dantiberiu a întrebat:

Cum pot sa imi personalizez hi5-u, sa bag muzica cand se uita cineva la profil etc... da in special sa bag muzica.Mutlumesc

Răspuns Câştigător
| Ruxiii a răspuns:

Ca sa pui muzica poti sa creezi slide-uri in care pui videoclipuri poze carora le atasezi un fundal muzical etc. sau poti sa-ti creezi cont pe www.mixpod.com ...Creezi playlist-ul si dupa ii dai save sau get the code ...iti va da codul pe care'l vei copia si il vei lipi in una din sectiunile de pe profilul tau (interese, despre mine etc. ) sau poti sa cauti melodia aici http://radio-light.ro/web/ si dupa, dand click pe sageata din dreptul tabelului cu "asculta" si iti apare acolo o bara cu melodia si mai jos niste coduri. Selectezi codul (pentru hi5 e Embed) si'l alipesti tot asa intr'o sectiune :).

6 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Www.mixpod.com - aici iti creezi un playlist - iti iei codul si in salvezi in muzica preferata de pe hi5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

vreau sa stiu cum se pune muzicaa pe hi5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am inteles...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa bagi muzicaka pe hi5 urmaresti urmatoarele instructiunii :p : alegi muzicaaa preferataa pe care vrei sa o bagi dai Embed copiezii ce este acolo, deschizii word sau ceva in care poti modifikaa textull, si akmaa incepe distraktia... rolling on the floor) in lokk de numerele alea care sunt in ghilimelee scrii 1 la toatee si la ultimul & stergi si scrii autoplay=1&loop=1... ashaaa akmaa copiezii tot textul si ii bagi in HI5 unde scriee despre tine dau save si gataa

| biiiiiiii33 a răspuns:

Eu am inteles mersi ruxiii:Xsper ca ai inteles si ulove struck

| Violeta_1932 a răspuns:

Mersiii