| peperonies a întrebat:

Cum pot sa imi transform monitorul intr-o oglinda? Am incercat sa imi pun ca wallpaper o oglinda si nu a functionat. Am incercat sa scanez o oglinda dar nici asta nu a mers.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai scanat oglinda si sperai ca iti vezi reflexia intro poza? Chiar ai zis asta la modul serios?

| Radu284 a răspuns (pentru suntserios):

Iti dai seama ca face misto.

| Gunoi a răspuns:

E ca la TV depinde de sticlă şi dacă se reflectă ceva e bine dacă nu no laughing

| st3amgam3r a răspuns:

Tragi la imprimanta (alb-negru, color, nu mai conteaza) cateva coli cu o oglinda. Le pui prin casa si s-a rezolvat problema!