| sarhaa a întrebat:

Cum pot sa mi bag melodii pe telefon de pe calculator? trebuie sa am vreun program instalat?

2 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

PRIN ACEL DISPOZITIV,, bloothout,,--nu stiu daca am scris corect--care se baga in calculator, apoi setezi telefonul, activand serviciul respectiv. Poti descarca de pe unul pe altul.Stiu doar ca instalezi dispozitivul la calculator, are si o discheta, apoi activezi serviciul din telefon.Bafta.

| FilipPetru a răspuns:

Pentru bagarea melodiilor de pe computer pe telefon se face prin bluetooth.