| CosteAndreea a întrebat:

Cum pot sa pun pe cineva admin la o pagina de facebook?

Răspuns Câştigător
| JustAGirlxD a răspuns:

Heii` big grin!
Nu poti sa pui doar daca tu ai creat acea pagina
Daca vrei sa pui ca admina pe cineva acolo apare Admin Panel dai pe el si pui pe cine vrei tu puppy dog eyes... si ca parola trebuie sa folosesti parola ta personala pe care o ai la facebook ..si dai confirm si gata thinking si o pui cum vrei manager etc

Fundiitabatting eyelashes? love struck

| Mărăcineee a răspuns (pentru JustAGirlxD):

Nu neaparat daca a creeat pagina! Poate sa fie pus si manager

5 răspunsuri:
| nikkipuff a răspuns:

Prima data de duci pe pagina ca admin. apoi la panoul de administrare ai un buton editeaza pagina.dai click pe el si du-te pe prima varianta:actualizeaza informatiile. apoi in stanga ai ceva lista acolo e un buton:admin roles.du-te acolo si de acolo pui pe cineva admin.

| AlleSss a răspuns (pentru nikkipuff):

Si dupa scrii dai save si scrii parola de la facebook`ul tau personal. Daca nu cunosti prea bine acea persoana nu o baga mananger, bag`o content creator. Mai jos de numele ei scrie.

| khelo a răspuns:

Intri la setari dai la roluri pagina...

si iti apare introdu un nume sau un email si dai salveaza bagi parola ta de fb si gata happy sper ca te-am ajutat! funda?

| Simionov_Raisa_1994 a răspuns:

Unde este funda?