| Coarna_Mihai_1990 a întrebat:

Cum pot sa vad un mesaj ( MMS ) pe calculator, adica ajutati-ma cu un link unde as putea sa vad mesaju` si sa iau poza din mesaju` ala in calculator, spuneti-mi va rog please repede, am ales categoria asta ca e mai accesata happy Deci ajutati-ma cum vad un MMS pe calculator tongue

3 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Ti-a trimis iubita o poza cu ea dezbracata, si vrei sa o savurezi pe ecranul mare al calcualtorului? big grin

Depinde de tipul telefonului, sistem de operare, etc.

| Coarna_Mihai_1990 explică (pentru Radu284):

laughing De ce intrebi, poate tongue... numai fi curios ca aia mor repedewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mihai,la Dragoste si sex nu poti vedea poze pe calculator.Ia incearca la Tehnologie, poate afli ceva! O seara buna.