| Coarna_Mihai_1990 a întrebat:

Cum pot sa vad un mesaj ( MMS ) pe calculator, adica ajutati-ma cu un link unde as putea sa vad mesaju` si sa iau poza din mesaju` ala in calculator, spuneti-mi va rog please repede, am ales categoria asta ca e mai accesata happy Deci ajutati-ma cum vad un MMS pe calculator

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Activeaza serviciul MMS la Relatii Clienti apoi salveaza setarile pe care o sa le primesti si dupa aceea o sa primesti o notificare cu linkul de la poza care poate fi deschis pe internet.

8 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Poţi vizualiza MMS-ul primit si pe internet, accesând link-ul pe care l-ai primit în notificarea care a venit odata cu MMS-ul.

| Coarna_Mihai_1990 explică (pentru neluL):

Si daca n-a venit nici un link, mi-a venit acum ceva timp la o alta poza, acum nu-mi apare, adica doar poza, dar as vrea sa intru cumva la mesaje pe internet si sa iau poza happy

| neluL a răspuns (pentru Coarna_Mihai_1990):

In ce retea esti?

| Coarna_Mihai_1990 explică (pentru neluL):

Vodafone, si mi-a trimis un mesaj, mi-a aparut poza in mesaju` ala dar n-o pot vedea prea bine si o vreau si in calculator big grin

| Coarna_Mihai_1990 explică (pentru neluL):

Ma poti ajuta si cu niste link-uri asa in mare. big grin?

| neluL a răspuns (pentru Coarna_Mihai_1990):

Ce linkuri vrei sa-ti dau? Despre?

| Coarna_Mihai_1990 explică (pentru neluL):

Numai conteaza, voiam in legatura cu subiectu` asta, acum numai am nevoie dar oricum mersi mult!

| neluL a răspuns (pentru Coarna_Mihai_1990):

Uite link de la Vodafone -> http://goo.gl/Aun7Rq

| neluL a răspuns (pentru Coarna_Mihai_1990):

Activeaza serviciul MMS la Relatii Clienti apoi salveaza setarile pe care o sa le primesti si dupa aceea o sa primesti o notificare cu linkul de la poza care poate fi deschis pe internet.