| mara_9541 a întrebat:

Cum pot schimba numele de utilizator de pe facebook?

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Click in coltul din dreapta apoi account settings apoi click pe name, scrie acolo numele, mai jos la password pui parola ta si save. vezi ca nu o poti schimba de foarte multe ori.asa ca gandeste-te bine inainte sa o schimbi.

| Websters a răspuns:

Foarte simplu intri la bara de unde te deconectezi si dai pe setarile contului si de acolo te descurci.Bafta

| NicolethaNico a răspuns:

Mergi sus in dreapta unde e o sageata in jos dai pe ea si dai pe al doilea la setarile contului si vezi ca scrie nume si dai > editeazawinking Succescwinking se pozte sami sai si mie facebook e meu este Eu BomboNico Nicolette

| mara_9541 explică (pentru NicolethaNico):

La display us nu ma lasa sa schimb si nici sa salvez setarile

| NicolethaNico a răspuns (pentru mara_9541):

Oare de ce...Nu o fi bun poatethinking