| JjJjH9 a întrebat:

Cum pot schimba numele si prenumele de pe facebook.com
Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| aylyn_2380 a răspuns:

Cand intri pe facebook dedesubt la poza scrie edit my profil.si se incarca dand-ti pg unde dai la contact information este ultimul. sper ca ai inteles nu prea ma pricep la expilcat: facebook-edit my profile-contact information-IM screen name (s)

2 răspunsuri:
| rocky26 a răspuns:

Intri in contul meu dupa aia alegi setarile contului si acolo iti schimbi numele. fundita?

| bombonikamika a răspuns:

Unde scrie contul meu dai acolo si dupa aceea scrie editeaza prieteni,setarile contului, setari de cofidentialitate, centru de asistenta si log out dai la setarile contului si vezi acolo la nume real si dai schimba bafta! fundita?