| Ackles a întrebat:

Cum pot scoate comentariile de pe youtube care ma ajuta va rog urgent. e video postat de mine dar nu stiu cum sa sterg tot un comentariu postat de mine. Va rog vreo idee? mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| alexalex2001 a răspuns:

Unde e bara de like si de dislike de la un comentariu e aia raspundeti.In dreapta butonului raspundeti e o sageata in jos.Dai pe sageata aia si dai elimina.Doar daca e comentariul tau. Funda?

1 răspuns:
| KarmaPolice a răspuns:

Atunci cand dai click pe un comm, ar trebui sa-ti apara in dreapta, dupa replay un "remove". Poti da pe el si se sterge acel comm